Jak ubrać się na sylwestra w domu - pomysły na sylwestrowe kreacje

Co prawda, gdy sylwestra spędzamy w domu - nasz strój nie musi być tak formalny, jak na balu czy dużym przyjęciu, warto jednak lekko podkreślić strojem zabawowy nastrój. Wbrew pozorom spędzanie sylwestra w domu nie musi oznaczać zalegania przed telewizorem w brudnym dresie. Pojawia się więc pytanie jak ubrać się na sylwestra w domu, aby czuć się wygodnie i wyglądać elegancko? Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego, jak najlepiej ubrać się na Sylwestra, którego będziesz spędzać w domu. Przeczytaj koniecznie!

Zacznijmy od tego, że wszystko zależy od naszych własnych upodobań oraz tego, w jakim towarzystwie znajdziemy się tej ostatniej nocy roku. Przede wszystkim jeśli nie czujemy się swobodnie w formalnych, eleganckich strojach, a sylwester spędzamy w nielicznym gronie najbliższej rodziny bądź przyjaciół, wybrany strój może być niewiele bardziej elegancki, niż stary dres. Natomiast kiedy zapraszamy znajomych do siebie i impreza ma nawet w niewielkim stopniu formalny charakter, idealnym stylem jest klasyczna elegancja: sukienka typu mała czarna lub spodnie z dekoracyjną bluzką, a mężczyźni - koszula i nieobowiązkowo krawat.

Pamiętajmy jednak, że spędzanie sylwestra w domu powinno mieć jak najbardziej relaksujący charakter i nie powodować niepotrzebnych zmartwień, dlatego też najlepszą metodą jest ustalenie wspólnego dress code'u wraz z osobami, z którymi spędzimy tę noc. Musisz wiedzieć, że jest to najlepszy sposób na wyeliminowanie wszelkich pomyłek w sylwestrowych kreacjach. Naszym zdaniem zawsze warto również sprawdzić sukienki Makadamia.

Innym rozwiązaniem są… sukienki, sukienki, jeszcze raz sukienki i… suknie. Dla niektórych trudni wyobrazić sobie (poza balami kostiumowymi ), by kobieta, w tę jedyną noc w roku, mogła wystąpić w czymś innym. Oczywiście, jeśli chodzi o imprezy organizowane w domu, z powodu ograniczonej przestrzeni, nie możemy sobie pozwolić na obszerne, powiedziałabym teatralne kreacje. W związku z tym strój musi być dość prosty w formie i jednocześnie wygodny, by swobodnie pokręcić się po parkiecie, nie obijając przy tym o innych gości. Dlatego też na pewno sprawdzi się prosta sukienka (dla posiadaczek zgrabnych nóg może być mini), sukienka z gorsetową górą bez ramiączek i lekko rozkloszowanym dołem, z gorsetową górą, prostym dołem i nakładanym na dół delikatnym tiulem czy górą na ramiączka z dekoltem wodą, dalej luźno puszczona. Generalnie w stylizacjach sylwestrowych pojawia się więcej kolorów: czerwień, fuksja, kobalt, żółć, czy królująca w tym sezonie czerń, ale wszystko to i tak okraszone srebrem i złotem, na przykład w postaci błyszczącego paska lub aplikacji. Przede wszystkim najlepiej, jeśli w ogóle zdecydujemy się na połyskującą tkaninę, wtedy z głowy będziemy miały i strój i biżuterię. Życzę udanej zabawy!

Kategorie: Moda i uroda,