Personal shopper to osoba, która m.in. pomaga nam w zakupach. W końcu nie każdy musi mieć odpowiednią wiedzę, by ubierać się w sposób atrakcyjny i dopasowany do swoich uwarunkowań fizycznych. Trudno też podążać za modą, za trendami – w końcu zmieniają się one tak szybko. Właśnie dlatego porady odpowiedniej stylistki mogą być dla nas tak bardzo pomocne.

Zazwyczaj takie usługi nie są jednak tanie – w końcu rusza z nami profesjonalista. Inaczej jest jednak w podwarszawskiej Galerii Łomianki. Jeżeli tylko chcemy, możemy zdecydować się na wspólne zakupy ze stylistką, które… będą zupełnie za darmo. Małgorzata Marszałek, profesjonalna stylistka, jest zatrudniona przez Galerię Łomianki, dzięki czemu może ruszyć z nami na zakupy.

Jej wsparcie wiele osób uważa za nieocenione. Na spotkanie z nią w wygodny sposób można zapisać się pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/ - zawsze dostępnych jest przynajmniej kilka dni w danym miesiącu. Pamiętajmy, by nie zajmować terminów, jeżeli nie jesteśmy pewni, czy są one dla nas odpowiednie. Spotkania z Małgorzatą Marszałek to nie chwilowe wydarzenie, lecz stały punkt oferty Galerii – dzięki temu na pewno uda nam się później znaleźć termin, który będzie nam odpowiadał.

W czym pomogą nam zakupy ze stylistką?

Przede wszystkim, nauczymy się, co w naszym przypadku warto kupować. Dowiemy się, w czym wyglądamy dobrze, co będzie uwypuklało zalety naszego wyglądu, a co będzie maskowało jego wady. Dzięki temu będziemy prezentować się bardzo atrakcyjniej, niezależnie od tego, czy ruszymy na spotkanie z klientem, czy na weekendową randkę.

Finalnie, będziemy wyglądać naprawdę dobrze, nauczymy się robić zakupy, i to w taki sposób, że wcale nie będziemy musieli błyszczeć logo poszczególnych marek, jeżeli nie będziemy chcieli tego robić. I tak wydajemy pieniądze na ubrania, często nie są to kwoty małe, warto więc wydawać je tak, aby to, co kupujemy, prezentowało się na nas doskonale!