​Coraz więcej kobiet, ale i mężczyzna decyduje się na usługi personal shoppera. Jeżeli planuje się dużą zmianę w swoim wyglądzie, lub chce się ubierać po prostu lepiej, lecz samodzielnie nie ma się na to pomysłu, zdecydowanie warto skorzystać z takich usług – zwłaszcza, że w niektórych galeriach handlowych są one oferowane zupełnie za darmo.

Wiele centrów handlowych, w tym Galeria w Łomiankach, oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z oferty personal shoppera – to osoba, która pomaga w zakupach, doradza, proponuje, przynosi odpowiednie rozmiary. Standardowo usługi takie są płatne, i często ich koszt to przynajmniej kilkaset złotych, nie licząc tego, co wyda się na samych zakupach, lecz znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z opcji oferowanych przez niektóre centra handlowe – to jeden ze sposobów, które mają nas zachęcić do skorzystania z ich oferty, lecz fakt tak dużej oszczędności naprawdę powinien przekonać do tego nie jedną osobę.

Co daje spotkanie z personal shopperem?

Stylistka lub stylista zatrudniony w danym centrum handlowym określi atuty naszego ciała i pomaga nam ubierać się lepiej. Razem z nim udamy się na wspólne zakupy, podczas których będzie on proponował ubrania i dodatki, które jego zdaniem będą idealnie do nas pasowały. To idealna okazja, by zmienić coś w swoim wyglądzie, inaczej spojrzeć na modę, ale również sprawić, że kolejne samodzielne zakupy będą już znacznie prostsze - wystarczy, że podczas wspólnych zakupów będziemy obserwować to, co przynosi nam stylista lub stylistka. Warto skupić się na krojach, fasonach, kolorach, rozmiarach, stylu danych ubrań – dzięki temu będziemy wiedzieć, jak dobierać je później, już zupełnie samodzielnie.