​Nadchodzące lato to idealny okres, by coś zmienić w sposobie ubierania się – oczywiście na lepsze! Nie dla każdego jednak będzie to zadanie proste. Aby ubierać się modnie, trzeba śledzić najnowsze trendy, znać możliwości, na które możemy się zdecydować, wiedza o materiałach czy komponowaniu ze sobą poszczególnych elementów odzieży, dodatków czy np. kolorów to również coś, co na pewno nie zaszkodzi – podsumowując, jest tego naprawdę wiele. Rozwiązaniem, które oferujemy dla tych, którzy tej wiedzy nie posiadają, to właśnie spotkanie ze stylistką.

Standardowo takie usługi są płatne, często niemało, jednak w podwarszawskich Łomiankach, w tamtejszej Galerii Łomianki, możemy zdecydować się na spotkanie i konsultacje ze stylistką, i to zupełnie za darmo. Poza rzeczową wiedzą i wieloma radami, będziemy mogli udać się z nią na zakupy do sklepów, które znajdują się na terenie Galerii Łomianki.

Całość takiego spotkania trwa około 2 godziny, jednak w momencie pisania niniejszego materiału, ze względu na problem, jakim jest koronawirus, spotkania zostały ograniczone do godziny, jednak poprzedzają je rozmowy telefoniczne, by Gosia Marszałek mogła dowiedzieć się, czego oczekuje od niej konkretne osoba. Takie działania sprawiają, że całe spotkanie przebiega znacznie sprawniej.

Na konsultacje ze stylistką można zapisać się pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/ - tam też znajdują się wszystkie wytyczne, które obecnie obowiązują.

Darmowe spotkanie ze stylistką – czy warto?

Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Dzięki takiemu spotkaniu nie tylko wejdziemy w posiadanie ubrań, które naprawdę do nas pasują, ale również w przyszłości, zupełnie samodzielnie, będziemy w stanie kupować takie, które podkreślają nasze atuty oraz tuszują wady naszego wyglądu. Każdy z nas zasługuje na to, by wyglądać dobrze. Poza tym – i tak wydajemy pieniądze na ubrania i dodatki, kupujemy więc takie, które sprawią, że będziemy wyglądać naprawdę atrakcyjnie!