Galeria Łomianki to kameralne centrum handlowe, które jednak bardzo często jest wybierane nie tylko przez lokalnych mieszkańców Łomianek, ale również przez mieszkańców Warszawy i innych, okolicznych miejscowości. Co sprawia, że to właśnie w Galerii Łomianki tak wiele osób chce dokonywać zakupów?

Darmowe porady personal shoppera

Jeżeli tylko chcemy, kilka razy w miesiącu możemy spotkać się z profesjonalną stylistką i specjalistą od wizerunku. Pomoże nam na w dokonywaniu zakupów, na które razem się wybierzemy – jeżeli więc nie wiemy, jak wyglądać dobrze, jakie ubrania dla siebie wybierać, jest to idealne wsparcie.

Dzięki takim spotkaniom nie tylko będziemy wiedzieć, jak później samodzielnie dokonywać zakupów, ale również będziemy mogli wydawać na ubrania mniej – teraz dobry wygląd nie będzie uzależniony od korzystania z jedynie drogich marek.

Liczne udogadniania

W Galerii w Łomiankach czekają bardzo liczne udogadniania dla klientów. Zaliczają się do nich bankomaty, ładowarki do telefonów, place zabaw czy pokoje dla dzieci i rodziców – idealne miejsce na nakarmienie czy przewinicie najmłodszych dzieci. Warto pamiętać również o paczkomacie, parkingu dla rowerów czy samoobsługowej stacji naprawy rowerów. To jednak tylko fragment wielkiej całości, która sprawia, że dokonywanie zakupów właśnie w tym centrum halowym jest skrajnie przyjemne i bezproblemowe.

Współpracownia

Jest to zupełnie darmowa przestrzeń coworkingowa. Dzięki niej możemy pracować zdalnie, wśród innych freelancerów czy przedsiębiorców, jednak nie płacąc za to nawet złotówki. Wystarczy przyjść, zająć swoje miejsce i po prostu pracować!