Koronawirus sprawił, że robimy wszystko, by móc zostać w naszych domach. Ograniczamy spotkanie i jakiekolwiek wyjścia, podobnie jest również z zakupami stacjonarnymi – wszystko staramy się zamawiać online, co jest bardzo słuszną praktyką! Wiele osób jednak zastanawia się, jak może spożytkować czas podczas epidemii. Jedną z naszych propozycji jest właśnie zdecydowanie się na darmowe konsultacje ze stylistką – a umożliwia je nam podwarszawska Galeria Łomianki.

Standardowo konsultacje ze stylistką są dostępne kilka razy w miesiącu w samej Galerii Łomianki. Jest to możliwe, ponieważ Galeria zatrudnia Gosię Marszałek, która kilka razy w miesiącu poświecą kilka godzin każdego dnia, by spotkać się z klientami lub klientkami, którzy chcą wyglądać po prostu lepiej. Takie spotkania trwają około 2 godzin i obejmują nie tylko samo doradzenie, lecz również wspólne zakupy, gdzie można w praktyce nie tylko poznać propozycje stylistki, ale również zweryfikować własne pomysły i propozycje. Niestety, ze względu na koronawirusa, standardowe konsultacje z Gosią Marszałek zostały zawieszone. Nie znaczy to jedna, że nie możemy się na nie zdecydowany!

Galeria umożliwiła bowiem zapisywanie się na konsultacje online. Mają one oczywiście odrobinę inną formę, niż standardowe spotkanie ze stylistką, lecz jest to idealny pomysł dla wszystkich tych, którzy chcą mądrze spędzić czas podczas epidemii lub obrali sobie za cel, że w tym czasie popracują nad sobą, w tym oczywiście nad swoim wyglądam.

Jak wyglądają konsultacje online ze stylistką?

Na konsultacje w wygodny sposób możemy zapisać się pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/. Warto pamiętać, że w ich przypadku niezbędna będzie sprawna kamera oraz mikrofon – przed samym spotkaniem online warto je sprawdzić, aby nie zaskoczyła nas awaria naszego sprzętu. W łatwy sposób można sprawdzić to m.in. w ustawianiach naszego komputera czy w programach, takich jak Skype, gdzie testowo możemy sprawdzić to, jak działa właśnie kamera oraz mikrofon, bez nawiązywania jakiekolwiek połączenia.

Same konsultacje obejmują konsultacje video, wraz z analizą naszej sylwetki. Taka rozmowa będzie trwała około 30 minut, lecz to jeszcze nie koniec! Po niej będziemy mogli zdecydować się na mailowe konsultacje, które dotyczyć będą zakupów oraz rzeczy, które nas zainteresowały. Dzięki temu, pomimo tego, że nie ma możliwości spotkania się na żywo, cały czas otrzymamy rekomendacje, czy coś nam pasuje, czy też nie. W przypadku zakupów online mamy również ten puls (jeżeli się na nie zdecydujemy), że wszystkie rzeczy możemy odesłać w ciągu 14 dni lub więcej. Dzięki temu nawet jeżeli nie trafimy z kolorem, fasonem czy rozmiarem, nie musimy się tym tak bardzo przejmować!

Dlaczego warto zdecydować się na konsultacje ze stylistką online?

Przede wszystkim, takie konsultacje pomogą nam wyglądać po prostu bardziej atrakcyjnie. Każdy posiada cechy czy atuty, które warto podkreślać. Można to robić makijażem, można dodatkami, ale można też poprzez odpowiednie dobranie naszego stroju. Dzięki temu będziemy czuć się znacznie atrakcyjniej, czy to na co dzień, czy też w pracy. Warto też pamiętać, że konsultacje ze stylistką to usługa, która przeznaczona jest nie tylko dla Pań, ale również dla Panów.

Jeżeli i tak wydajemy pieniądze na ubrania, które nosimy, warto sprawić, aby były one jak najbardziej do nas dopasowane. W końcu jest to możliwe! Nie każdy jednak musi znać się na modzie, na nowych trendach, nie każdy musi mieć na to po prostu czas, dlatego też warto zdecydować się na same konsultacje. Oczywiście ich wersja na żywo będzie dla wielu znacznie bardziej atrakcyjna, jednak z oczywistych względów nie jest ona teraz możliwa. Zachęcamy, gdy jednak epidemia koronawirusa minie, na zapisanie się na konsultacje stacjonarne – docenia je bardzo wiele klientek oraz klientów, którzy odwiedzają Galerię Łomianki, co widać w wielu komentarzach czy opiniach w Wizytówce Google, czy na profilu Facebook Galerii Łomianki.