​Jeżeli tylko chcemy, możemy zdecydować się na darmowe spotkanie z profesjonalną stylistką, która zatrudniona jest przez Galerię Łomianki. To idealna opcja dla tych, którzy po prostu chcą wyglądać lepiej, bardziej atrakcyjniej, jednak sami nie mają na siebie i swój wygląd pomysłu. To zresztą nic złego – nie każdy musi się bowiem znać na modzie! Jeżeli jednak tak jest, warto zdecydować się na pomoc.

Najważniejsze w ofercie Galerii w Łomiankach jest to, że cała usługa jest darmowa. Jeżeli chcielibyśmy w Warszawie lub w jej okolicach zdecydować się na podobną usługę, jednak w opcji cenowo standardowej, przynajmniej kilkaset złotych opuściłoby nasz portfel. W tym przypadku będzie jednak inaczej. Wystarczy wejść na stronę Galerii i wybrać termin, który nam odpowiada. Same spotkania ze stylistką – Gosią Marszałek – odbywają się zazwyczaj kilka razy w miesiącu. Sama Gosia będzie miała dla nas jednak naprawdę sporo czasu, bowiem nawet do dwóch godzin!

Nie tylko doradzi nam ona, co warto kupować i co ubierać, czego natomiast nie. Każdy wie, że takie rady najlepiej testować w praktyce, z tego tez powodu Gosia będzie mogła ruszyć z nami na zakupy. Dzięki temu będziemy mogli nie tylko lepiej wychwycić jej rekomendacje, ale również zadać wiele pytań oraz przedstawić i zweryfikować swoje propozycje i pomysły.

Sama Galeria Łomianki oferuje naprawdę wiele naprawdę znakomitych sklepów, dzięki czemu na pewno samo spotkanie z Gosią Marszałek, jak i część zakupowa przebiegną świetnie. Więcej o ofercie Galerii, jak i o samym spotkaniu można dowiedzieć się na stronie Galerii, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!