Dla każdej pary, dzień w którym stają się oni małżeństwem jest bardzo ważny i prawdopodobnie najważniejszy w życiu każdego z nich. Dlatego, musi być wyjątkowy i doskonale zorganizowany. Niektórzy preferują potężne imprezy, na których jest całą rodzi na oraz znajomi. Są to duże wydatki i trzeba się z tym liczyć. Przygotowania do takiego wesela trwają zwykle rok lub nawet dłużej, a wynajęcie sali jest dość odległym terminem.  Ci, którzy preferują malutkie przyjęcia, najlepiej w plenerze, zwykle wolą pieniądze, które mają wydać na dużą imprezę przekazać na inny cel jak np. mieszkanie czy miesiąc miodowy.

W polskiej tradycji utarło się, że wesela są duże i długo się po nich wraca do zdrowia w przypadku wielbicieli trunków. Są one wesołe, pełne zabaw, ale także każe wygląda tak samo. Wszystkie Panie Młode mają suknie z tiulem i rozkloszowane, a do tego welony. Oczywiście w wyglądzie Pani Młodej nie da się wiele zmienić, ale imprezę możemy nieco urozmaicić.

Wyjątkowy klimat

Nikt nie powiedział, że musisz wynajmować lokal i czekać na niego przez dwa lata. Możesz przecież zorganizować wesele w plenerze. Jeśli nie ma pewności co do pogody, która jest dość nieprzewidywalna, to zawsze można się zdecydować na namiot i urządzenie w nim imprezy. Jest to nie tylko wyjątkowe , ale i tańsze. Także orkiestra nie jest obowiązkowa, może ja zastąpić DJ lub kapela , która gra inny rodzaj muzyki.

W przypadku wystroju, możesz także wybrać coś swojego, co będzie ręcznie zrobione i wyjątkowe. Np. winietki nie musza być takie jak zawsze. Wymyśl coś szalonego czyli np. powbijaj zdjęcia gości w babeczki czy tez inne słodkości. Im bardziej szalone zdjęcia tym lepiej.  

Królowa imprezy

Jak wiadomo, na weselu najważniejsza jest Pani Młoda. Oczywiście Pan Młody także, ale to wybranka ma piękną suknię , idealny makijaż i doskonałą fryzurę więc wszyscy zwracają na nią uwagę.  Musi więc wyglądać wyjątkowo i doskonale się prezentować. Najważniejsza w tym wypadku jest suknia ślubna. Sprawdź więc jakie są modne w roku 2016.

Bardzo często, widzimy suknie typu „księżniczka” , tym razem warto poszukać takiej, która ma krótki rękawek, delikatne hafty oraz obszerną i gładka spódnicę. Jeśli preferujesz coś wyjątkowego, to możesz zdecydować się na koszulową górę. Ostatnio modne stały się suknie z wycięciami na talię czy tez głęboki dekolt. Przyjrzyj się także tym z głębokimi wycięciami na plecach czy tez prześwitującym materiałem, który delikatnie odkrywa atuty Pań Młodych.